#01 Filmy na weekend

Dziś pierwszy wpis z cyklu “Filmy na weekend“, na zakończenie każdego tygodnia – czwartek lub piątek będą na stronie prezentowane interesujące filmy, które będzie można zobaczyć w różnych stacjach telewizyjnych. W ten weekend bardzo dobrze zapowiada się sobota niż niedziela czy piątek, na sobotę znaleźliśmy aż cztery wysokiego poziomu tytuły, zaś w piątek tylko dwa tytuły filmowe, natomiast w niedzielę trzy. W następnym akapicie lista filmów weekendowych oraz ich krótki opis.

Piątek – 15 marca 2013:

Chłopaki też płaczą (TVP1, godz. 21:35) – Urocza letnia komedia o perypetiach damsko-męskich. Peter po rozstaniu ze swoją dziewczyną będzie próbował zapomnieć o niej na Hawajach. Jednak do tego samego kurortu przyjeżdża właśnie jego ex-dziewczyna… ze swoim nowym chłopakiem.

Transformers zemsta upadłych (TVN godz. 20:00) – Gdy Sam Witwicky dowiaduje się prawdy o pradawnych początkach Transformersów, musi zaakceptować swoje przeznaczenie i dołączyć do Autobotów – Optimusa Prime i Bumblebee w epickiej walce z Deceptikonami, które powróciły silniejsze niż kiedykolwiek, by zniszczyć cały nasz świat.

Sobota – 16 marca 2013:

Zanim odejdą wody (TVN, godz. 21:30) – Peter Highman po raz pierwszy ma zostać ojcem – jego żona ma urodzić dziecko już za pięć dni. Peter pragnie towarzyszyć jej podczas porodu. Jego plany legną w gruzach, kiedy przypadkiem spotka początkującego aktora – Ethana Tremblayego, który nakłania go do towarzyszenia w podróży samochodem

Death Race: Wyścig śmierci (TVP1, godz. 21:25) – Widzowie, śledzący sporty ekstremalne i programy typu reality, są spragnieni coraz bardziej brutalnych widowisk. Największe emocje budzą wyścigi samochodowe organizowane w więzieniach – mordercy i przestępcy nie cofną się przed niczym, gdy nagrodą jest wolność.

Miasto śmierci (TVP2, godz. 22:10) – Lauren, ambitna reporterka amerykańskiego dziennika, by awansować stara się rozwikłać tajemnicę gwałtów w robotniczej dzielnicy El Paso. Kiedy odkrywa, że jedna z ofiar, z którą przeprowadziła wywiad, nie żyje, zwykłe dziennikarskie śledztwo zaczyna zagrażać również życiu Lauren.

Transporter (TV4, godz. 21:00) – Były komandos Frank Martin jest najlepszy w swej robocie jako transporter – przewozi dowolne ładunki we wskazane miejsce… szybko, solidnie i bez zbędnych pytań.

Niedziela 17 marca 2013:

Randka w ciemno (TVP1, godz. 21:20) – film ten to pełna emocji i humoru historia Majki , próbującej odnaleźć się po burzliwym związku ze starszym od siebie mężczyzną. Nie brakuje jej także innych miłosnych perypetii.

Taxi 3 (TVP2, godz. 20:05) – Daniel i Emilian znowu powracają na nasze ekrany. Tym razem w stylu lepszym niż to było w części 2. Znowu mamy do czynienia z Azjatami tylko że tym razem bandyci przebrani są za mikołajów.

Godziny szczytu 3 (TVN7, godz. 20:00) – Najnowszym zadaniem Lee jest ochrona ambasadora Chin, który ma wygłosić ważne przemówienie. Podczas występu publicznego zostaje postrzelony.

Po każdym artykule mamy zamiar wyrażać wdzięczność stronie Filmweb.pl za ich Program TV, na którym opieramy nasze zestawienie, bowiem program ten ma niezmiernie ciekawe opcje filtrowania tylko po filmach czy serialach, więc nie trzeba mozolnie szukać, zaś co więcej możemy sprawdzić jaką notę ma dany tytuł filmowy od ludzi którzy już go oglądały.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s